Αρχική ΚΑΒΑΛΑ Τον Δήμο Θάσου επισκέφθηκε ο… Άγιος Βασίλης ΚΑΒΑΛΑ Τον Δήμο Θάσου επισκέφθηκε ο… Άγιος Βασίλης 29 Δεκεμβρίου, 2022 Και φέτος μας επισκέφτηκε, στο Δήμο Θάσου, ο Άγιος Βασίλης!Τον ευχαριστούμε που μας θυμήθηκε και μας ευχήθηκε τα καλύτερα για τον τόπο μας! Ευχόμαστε, με τη σειρά μας, σε όλες και όλους ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ, ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΕΙΡΗΝΗ!! ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ Η εορτή του αγίου Απόστολου Σίλα & το επταετές μνημόσυνο του μακαριστού μητροπολίτου Φ.Ν.Θ. Προκόπιου Μακάριος Λαζαρίδης: Ο ΣΥΡΙΖΑ, μετέτρεψε την Τράπεζα Αττικής σε Syriza Bank, την κατέστρεψε και σήμερα ζητάει και τα ρέστα Ιδιοκτήτες εξοχικών έκαναν… κατάληψη στην παραλία Οφρυνίου