Αρχική ΚΑΒΑΛΑ Ο Δήμος Καβάλας στα χέρια του Θ.Μουριάδη για ακόμη 5 χρόνια ΚΑΒΑΛΑ Ο Δήμος Καβάλας στα χέρια του Θ.Μουριάδη για ακόμη 5 χρόνια 15 Οκτωβρίου, 2023 ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ Η εορτή του αγίου Απόστολου Σίλα & το επταετές μνημόσυνο του μακαριστού μητροπολίτου Φ.Ν.Θ. Προκόπιου Μακάριος Λαζαρίδης: Ο ΣΥΡΙΖΑ, μετέτρεψε την Τράπεζα Αττικής σε Syriza Bank, την κατέστρεψε και σήμερα ζητάει και τα ρέστα Ιδιοκτήτες εξοχικών έκαναν… κατάληψη στην παραλία Οφρυνίου