Αρχική ΚΑΒΑΛΑ Ξεκίνησε από τον Δήμο Θάσου η τοποθέτηση πινακίδων πληροφοριών και κατευθύνσης στον... ΚΑΒΑΛΑ Ξεκίνησε από τον Δήμο Θάσου η τοποθέτηση πινακίδων πληροφοριών και κατευθύνσης στον παραδοσιακό οικισμό του Θεολόγου 1 Ιουνίου, 2023 Ξεκίνησε, από τον Δήμο Θάσου, η τοποθέτηση πινακίδων πληροφοριών και κατευθύνσης στον παραδοσιακό οικισμό του Θεολόγου. Η προσπάθεια σήμανσης έχει σκοπό την ανάδειξη του συνόλου του οικισμού και την διευκόλυνση των επισκεπτών. ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ Η εορτή του αγίου Απόστολου Σίλα & το επταετές μνημόσυνο του μακαριστού μητροπολίτου Φ.Ν.Θ. Προκόπιου Μακάριος Λαζαρίδης: Ο ΣΥΡΙΖΑ, μετέτρεψε την Τράπεζα Αττικής σε Syriza Bank, την κατέστρεψε και σήμερα ζητάει και τα ρέστα Ιδιοκτήτες εξοχικών έκαναν… κατάληψη στην παραλία Οφρυνίου