Αρχική ΚΑΒΑΛΑ Αγνοείται 55χρονος βοσκός στην περιοχή του δ.δ. Φωλιάς του Δήμου Παγγαίου ΚΑΒΑΛΑ Αγνοείται 55χρονος βοσκός στην περιοχή του δ.δ. Φωλιάς του Δήμου Παγγαίου 15 Φεβρουαρίου, 2023 Αγνοείται 55χρονος βοσκός στην περιοχή του δ.δ. Φωλιάς του Δήμου Παγγαίου. Τα ίχνη του χάθηκαν από το απόγευμα της περασμένης Τρίτης. ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ Η εορτή του αγίου Απόστολου Σίλα & το επταετές μνημόσυνο του μακαριστού μητροπολίτου Φ.Ν.Θ. Προκόπιου Μακάριος Λαζαρίδης: Ο ΣΥΡΙΖΑ, μετέτρεψε την Τράπεζα Αττικής σε Syriza Bank, την κατέστρεψε και σήμερα ζητάει και τα ρέστα Ιδιοκτήτες εξοχικών έκαναν… κατάληψη στην παραλία Οφρυνίου