Αρχική ΚΑΒΑΛΑ “OUT OF THE BOX” Μία πρωτοβουλία από νέους για νέους! ΚΑΒΑΛΑ “OUT OF THE BOX” Μία πρωτοβουλία από νέους για νέους! 22 Ιουνίου, 2023 Σας περιμένουμε αύριο Παρασκευή 23 Ιουνίου, στις 9:00 το βράδυ, στο GINGER Urban Bar (περιοχή Αγ. Νικολάου) για μια “Out of the Box” συνάντηση! Για να “φέρουμε” το καλοκαίρι στη διάθεση, στη σκέψη και στις ιδέες μας! ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ Η εορτή του αγίου Απόστολου Σίλα & το επταετές μνημόσυνο του μακαριστού μητροπολίτου Φ.Ν.Θ. Προκόπιου Μακάριος Λαζαρίδης: Ο ΣΥΡΙΖΑ, μετέτρεψε την Τράπεζα Αττικής σε Syriza Bank, την κατέστρεψε και σήμερα ζητάει και τα ρέστα Ιδιοκτήτες εξοχικών έκαναν… κατάληψη στην παραλία Οφρυνίου