Αρχική ΚΑΒΑΛΑ Συνεχίζεται η δωρεά τσιμέντων απο την Αντιπεριφέρεια Καβάλας ΚΑΒΑΛΑ Συνεχίζεται η δωρεά τσιμέντων απο την Αντιπεριφέρεια Καβάλας 13 Ιανουαρίου, 2023 Ευχαριστήριο του Τάσου Ελευθεριάδη. Να ευχαριστήσω την περιφέρεια και ιδιαίτερα τον κύριο Αλέξη πολίτη για τα τσιμέντα πού έδωσε στο διαμέρισμα της κοινότητας χρυσόκαστρου! ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ Η εορτή του αγίου Απόστολου Σίλα & το επταετές μνημόσυνο του μακαριστού μητροπολίτου Φ.Ν.Θ. Προκόπιου Μακάριος Λαζαρίδης: Ο ΣΥΡΙΖΑ, μετέτρεψε την Τράπεζα Αττικής σε Syriza Bank, την κατέστρεψε και σήμερα ζητάει και τα ρέστα Ιδιοκτήτες εξοχικών έκαναν… κατάληψη στην παραλία Οφρυνίου