Αρχική ΚΑΒΑΛΑ Πρώτος σε σταυρούς στις εκλογές της ΠΕΔ ο Δήμαρχος Νέστου Σάββας Μιχαηλίδης ΚΑΒΑΛΑ Πρώτος σε σταυρούς στις εκλογές της ΠΕΔ ο Δήμαρχος Νέστου Σάββας Μιχαηλίδης 14 Φεβρουαρίου, 2024 Στις εκλογές της Περιφερειακής Ένωσης Δήμων στην ΑΜΘ, το απόγευμα της Τρίτης πρώτος σε σταυρούς προτίμησης αναδείχθηκε στους Δημάρχους, ο Δήμαρχος Νέστου Σάββας Μιχαηλίδης. ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ Η εορτή του αγίου Απόστολου Σίλα & το επταετές μνημόσυνο του μακαριστού μητροπολίτου Φ.Ν.Θ. Προκόπιου Μακάριος Λαζαρίδης: Ο ΣΥΡΙΖΑ, μετέτρεψε την Τράπεζα Αττικής σε Syriza Bank, την κατέστρεψε και σήμερα ζητάει και τα ρέστα Ιδιοκτήτες εξοχικών έκαναν… κατάληψη στην παραλία Οφρυνίου