Αρχική ΚΑΒΑΛΑ Και επίσημα παρουσιάζει την υποψηφιότητα του για τον Δήμο Καβάλας ο Γιάννης... ΚΑΒΑΛΑ Και επίσημα παρουσιάζει την υποψηφιότητα του για τον Δήμο Καβάλας ο Γιάννης Εριφυλλίδης 10 Νοεμβρίου, 2022 Σας περιμένουμε τη Δευτέρα, 14 Νοεμβρίου 2022, ώρα 19.00, στην Καπναποθήκη Ααρών Τσιμίνο. Επίσημη παρουσίαση της υποψηφιότητας και της Προγραμματικής Διακήρυξης για τον Δήμο Καβάλας. ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ Η εορτή του αγίου Απόστολου Σίλα & το επταετές μνημόσυνο του μακαριστού μητροπολίτου Φ.Ν.Θ. Προκόπιου Μακάριος Λαζαρίδης: Ο ΣΥΡΙΖΑ, μετέτρεψε την Τράπεζα Αττικής σε Syriza Bank, την κατέστρεψε και σήμερα ζητάει και τα ρέστα Ιδιοκτήτες εξοχικών έκαναν… κατάληψη στην παραλία Οφρυνίου