Αρχική ΚΑΒΑΛΑ Καθαρισμός του χειμάρρου στην είσοδο της Νέας Περάμου ΚΑΒΑΛΑ Καθαρισμός του χειμάρρου στην είσοδο της Νέας Περάμου 15 Ιουνίου, 2023 Συνεργεία του Δήμου Παγγαίου με την επίβλεψη του Αντιδήμαρχου Χρήστου Πριονίδη προέβησαν στον καθαρισμό του χειμάρρου στην είσοδο της Νέας Περάμου και ψεκασμός κατά των κουνουπιών. ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ Η εορτή του αγίου Απόστολου Σίλα & το επταετές μνημόσυνο του μακαριστού μητροπολίτου Φ.Ν.Θ. Προκόπιου Μακάριος Λαζαρίδης: Ο ΣΥΡΙΖΑ, μετέτρεψε την Τράπεζα Αττικής σε Syriza Bank, την κατέστρεψε και σήμερα ζητάει και τα ρέστα Ιδιοκτήτες εξοχικών έκαναν… κατάληψη στην παραλία Οφρυνίου