Αρχική ΚΑΒΑΛΑ Εκ νέου Πρόεδρος της Αναπτυξιακής Καβάλας ο Δήμαρχος Θάσου Λευτέρης Κυριακίδης ΚΑΒΑΛΑ Εκ νέου Πρόεδρος της Αναπτυξιακής Καβάλας ο Δήμαρχος Θάσου Λευτέρης Κυριακίδης 21 Μαρτίου, 2024 Εκ νέου Πρόεδρος της Αναπτυξιακής Καβάλας θα είναι ο Δήμαρχος Θάσου Λευτέρης Κυριακίδης μετά από ψηφοφορία. Ο Δήμαρχος Καβάλας Θόδωρος Μουριάδης θα είναι Αντιπρόεδρος και ο κ.Σαραντίδης Διευθύνων Σύμβουλος. ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ Η εορτή του αγίου Απόστολου Σίλα & το επταετές μνημόσυνο του μακαριστού μητροπολίτου Φ.Ν.Θ. Προκόπιου Μακάριος Λαζαρίδης: Ο ΣΥΡΙΖΑ, μετέτρεψε την Τράπεζα Αττικής σε Syriza Bank, την κατέστρεψε και σήμερα ζητάει και τα ρέστα Ιδιοκτήτες εξοχικών έκαναν… κατάληψη στην παραλία Οφρυνίου