Στον εκπληκτικό χώρο που δημιούργησαν ο Τόλης Μυρώνης με την Μαρία Μυρώνη συνεχίζοντας μια παράδοση 100 χρόνων οικογενειακής εμπορικής δραστηριότητας στον Λιμένα της Θάσου.
Το παρόν στον αγιασμό έδωσε ο Δήμαρχος Θάσου Λευτέρης Κυριακίδης, ο Πρόεδρος του Λιμενικού Ταμείου Θάσου Δημήτρης Μανίτσας καθώς και πολλοί κάτοικοι του νησιού.
![](https://nownews.gr/wp-content/uploads/2022/07/img_3312-868x1024.jpg)
Συγχαρητήρια για την σύγχρονη και λειτουργική δημιουργία του χώρου και για την συνεχή παρουσία τους στο Νησί.
Ευχόμαστε καλές δουλειές.
![](https://nownews.gr/wp-content/uploads/2022/07/img_3314.jpg)