Η Ελευθερούπολη έδωσε τη σκυτάλη στη Νέα Πέραμο, όπου σε εορταστικό κλίμα και με πολύ καλή διάθεση πραγματοποιήθηκε η 1η Αποκριάτική Παρέλαση της Νέας Περάμου. Μικροί και μεγάλοι διασκέδασαν, τραγούδησαν και χόρεψαν, σφραγίζοντας την καθιέρωση αυτής της νέας πολιτιστικής εκδήλωσης του Δήμου Παγγαίου.
![](https://nownews.gr/wp-content/uploads/2024/03/img_6729-1-461x1024.jpg)
Ευχαριστούμε το Σύλλογο Επαγγελματιών Νέας Περάμου και τους Συλλόγους Γονέων & Κηδεμόνων για την άψογή συνεργασία.
![](https://nownews.gr/wp-content/uploads/2024/03/img_6731-1.jpg)
Τέλος, ευχαριστούμε θερμά τους εργαζομένους του Δήμου Παγγαίου που για ακόμη μία φορά συνέβαλαν ουσιαστικά για την επιτυχή ολοκλήρωση της εκδήλωσης.
Ραντεβού σε ένα χρόνο!