Αρχική ΚΑΒΑΛΑ Έφτασε το πρώτο κρουαζιερόπλοιο για το 2023 στο λιμάνι της Καβάλας ΚΑΒΑΛΑ Έφτασε το πρώτο κρουαζιερόπλοιο για το 2023 στο λιμάνι της Καβάλας 4 Απριλίου, 2023 Έφτασε το πρωι της Τρίτης 4 Απριλίου το πρώτο κρουαζιερόπλοιο για το 2023 στο λιμάνι της Καβάλας. Πρόκειται για το Celestial Crystal. ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ Η εορτή του αγίου Απόστολου Σίλα & το επταετές μνημόσυνο του μακαριστού μητροπολίτου Φ.Ν.Θ. Προκόπιου Μακάριος Λαζαρίδης: Ο ΣΥΡΙΖΑ, μετέτρεψε την Τράπεζα Αττικής σε Syriza Bank, την κατέστρεψε και σήμερα ζητάει και τα ρέστα Ιδιοκτήτες εξοχικών έκαναν… κατάληψη στην παραλία Οφρυνίου