Σύμφωνα με την επίσημη λίστα του Υπουργείου Παιδείας, σήμερα 13 Νοεμβρίου 2020 τα νηπιαγωγεία και δημοτικά σχολεία στην Περιφέρεια Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης που βρίσκονται σε αναστολή λόγω κρούσματος κορονοϊού είναι τα παρακάτω:

17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 13/11/2020 ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ – Ν2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), Τμήμα Τ2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 31/10 έως και 13/11

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΕΡΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 13/11/2020 Γ1 (Γ Τάξη), Γ1 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Γ Τάξη), Ζ0Γ1 (Γ Τάξη), Ζ1Γ1 (Γ Τάξη) από 31/10 έως και 13/11

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 25/11/2020 ΣΤ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ Ε (Ε Τάξη), ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 ΓΑΛΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη) από 12/11 έως και 25/11

1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΦΕΡΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 25/11/2020 ΟΛΟΗΜΕΡΟ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΠΡΩΙΝΟ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 12/11 έως και 25/11

  • Advertisement –

4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 20/11/2020Β2 (Β Τάξη), Β2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη) από 12/11 έως και 20/11

ΕΙΔΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 24/11/2020

13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ 24/11/2020

6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 24/11/2020 Α1 (Α Τάξη), Α1 – ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη) από 11/11 έως και 24/11

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΑΣΟΥ 16/11/2020 ΤΑΞΗ ΥΠΟΔΟΧΗΣ Β (Β Τάξη), ΤΑΞΗ ΥΠΟΔΟΧΗΣ Δ (Δ Τάξη), ΤΑΞΗ ΥΠΟΔΟΧΗΣ Ε (Ε Τάξη) από 11/11 έως και 16/11

ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΤΟΥ ΘΑΣΟΥ 24/11/2020

Ενιαίο Ειδικό Επαγγελματικό Γυμνάσιο- Λύκειο ΚΑΒΑΛΑΣ 24/11/2020 Γ ΛΥΚΕΙΟΥ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (Γ-ΛΥΚ Τάξη), Γ1 ΛΥΚΕΙΟΥ (Γ-ΛΥΚ Τάξη) από 11/11 έως και 24/11

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΓΓΑΙΟΥ 23/11/2020 Ε1 (Ε Τάξη), Ε1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη) από 11/11 έως και 23/11

ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΜΑΞΑΔΩΝ ΙΑΣΜΟΥ 22/11/2020 ΠΡΟΝΗΠΙΑ -ΝΗΠΙΑ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 11/11 έως και 22/11

ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΔΡΑΜΑΣ 23/11/2020 Τμήμα Υποχρεωτικό Πρωινό 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 10/11 έως και 23/11

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ – ΚΥΡΙΛΛΕΙΟ 23/11/2020 Δ2 (Δ Τάξη) από 10/11 έως και 23/11

ΑΞΙΟΝ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ 23/11/2020 ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 10/11 έως και 23/11

12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ 23/11/2020 Γ1 (Γ Τάξη) από 10/11 έως και 23/11

1ο ΜΕΙΟΝΟΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΜΜΕΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ 23/11/2020 Δ-ΠΡΩΙΝΟ (Δ Τάξη) από 10/11 έως και 23/11

1ο ΜΕΙΟΝΟΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ 23/11/2020 Δ 1 (Δ Τάξη) από 10/11 έως και 23/11

3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ 23/11/2020 Ε1 (Ε Τάξη) από 10/11 έως και 23/11

ΕΕΕΕΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 18/11/2020

ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΟΞΑΤΟΥ 22/11/2020_Β (Β Τάξη), ΑΓΓ_Β (Β Τάξη), Ζ0Β1 (Β Τάξη), Ζ1Β1 (Β Τάξη), Ζ2*Β1 (Β Τάξη) από 9/11 έως και 22/11

10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ 22/11/2020

4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ 16/11/2020_ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Αγγλ ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Γερμ ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ2*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 9/11 έως και 16/11

5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ 22/11/2020. Β2 (Β Τάξη), Αγγλικά-Β2 (Β Τάξη), Ζ0Β1 (Β Τάξη), Ζ1Β1 (Β Τάξη), Ζ2*Β1 (Β Τάξη), ΤμήμαΕνισχυτικής_1 (Β Τάξη), ΤμήμαΈνταξης-Β (Β Τάξη) από 9/11 έως και 22/11

6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ 22/11/2020

9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ 22/11/2020

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 22/11/2020 ΣΤ 1 ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ΄1 ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗΣ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑΣ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (ΣΤ Τάξη), ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ ΣΤ΄ (ΣΤ Τάξη) από 9/11 έως και 22/11

11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ 19/11/2020 A2 (Α Τάξη), Z1A2 (Α Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Α2 (Α Τάξη), Ζ1*Α2 (Α Τάξη) από 9/11 έως και 19/11

18ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ 19/11/2020 ΑΟΛΟΗΜΕΡΟ-ΜΕΛΕΤΗ (Α Τάξη), ΑΟΛΟΗΜΕΡΟ-ΣΙΤΙΣΗ (Α Τάξη), Β-ΔΟΛΟΗΜΕΡΟ-ΜΕΛΕΤΗ (Β Τάξη), Β-ΔΟΛΟΗΜΕΡΟ-ΣΙΤΙΣΗ (Β Τάξη), Β-ΔΟΛΟΗΜΕΡΟ-ΜΕΛΕΤΗ (Γ Τάξη), Β-ΔΟΛΟΗΜΕΡΟ-ΣΙΤΙΣΗ (Γ Τάξη) από 9/11 έως και 18/11, Ε2 (Ε Τάξη) από 9/11 έως και 19/11
ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη) από 10/11 έως και 19/11

1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ 19/11/2020

3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΣΤΟΥ 16/11/2020 1ο ΤΜΗΜΑ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 9/11 έως και 16/11

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ-ΓΕΡΟΝΤΑ-ΖΑΡΚΑΔΙΑΣ-ΠΕΡΝΗΣΝΕΣΤΟΥ 19/11/2020Β (Β Τάξη), Β ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Β ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ (Β Τάξη), ΤΑΞΗ ΥΠΟΔΟΧΗΣ 1 (Β Τάξη) από 9/11 έως και 19/11

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ 18/11/2020 Ζ0Α1 (Α Τάξη), Ζ1Α1 (Α Τάξη), Ζ0Β1 (Β Τάξη), Ζ1Β1 (Β Τάξη), Γ (Γ Τάξη), Γ ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Γ Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ Γ (Γ Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ (Γ Τάξη), Ζ0Γ1 (Γ Τάξη), Ζ1Γ1 (Γ Τάξη), Ζ0Δ1 (Δ Τάξη), Ζ1Δ1 (Δ Τάξη), Ε (Ε Τάξη), Ε ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Ε Τάξη), Ε ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ (Ε Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ Ε΄ (Ε Τάξη), Ζ0Ε1 (Ε Τάξη), Ζ1Ε1 (Ε Τάξη), Ζ0ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ1ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΑΓΓΛΙΚΩΝ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ (ΣΤ Τάξη) από 9/11 έως και 18/11

ΜΕΙΟΝΟΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΛΙΟΠΕΤΡΑΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ 22/11/2020

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΙΤΗ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 19/11/2020 Β ΟΛΟΗΜΕΡΟ (Β Τάξη), Β1 (Β Τάξη), Β1 ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ (Β Τάξη), Β1 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Β Τάξη), Ζ0Β1 (Β Τάξη), Ζ1Β1 (Β Τάξη) από 9/11 έως και 19/11

ΜΕΙΟΝΟΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΥΛΑΡΙΟΥ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 19/11/2020

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΤΑΞΑΔΩΝ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ 20/11/2020 ΑΓΓΛΙΚΑ Ε΄ΤΑΞΗ (Ε Τάξη), ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ Ε’ ΤΑΞΗ (Ε Τάξη), Ζ0Ε1 (Ε Τάξη), Ζ1Ε1 (Ε Τάξη), Ε΄ΤΑΞΗ (Ε Τάξη) από 7/11 έως και 20/11

7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ 20/11/2020 Α2 (Α Τάξη), Α2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη) από 7/11 έως και 20/11

14ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ 23/11/2020 Αγγλ Β1 (Β Τάξη), Β1 (Β Τάξη) από 6/11 έως και 19/11, Αγγλ Β2 (Β Τάξη), Β2 (Β Τάξη) από 10/11 έως και 23/11

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ 24/11/2020Γ1 (Γ Τάξη) από 11/11 έως και 24/11, Ε1 (Ε Τάξη), Ε1 – ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε1 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Ε Τάξη) από 6/11 έως και 19/11

7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ 19/11/2020

Ε.Ε.Ε.Ε.Κ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 19/11/2020 Α ΚΕΡΑΜΙΚΗΣ (Α Τάξη), Α ΚΗΠΟΤΕΧΝΙΚΗΣ (Α Τάξη), Α ΚΗΠΟΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΥΡΙΑ (Α Τάξη), Α ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (Α Τάξη) από 6/11 έως και 19/11

5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ 19/11/2020 Δ2 (Δ Τάξη) από 6/11 έως και 19/11

5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 18/11/2020 Στ2 (ΣΤ Τάξη) από 5/11 έως και 18/11

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ 18/11/2020 ΣΤ ΤΑΞΗ (ΣΤ Τάξη) από 5/11 έως και 18/11

3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ 18/11/2020Δ2 Τάξη (Δ Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ Δ (Δ Τάξη), Ζ0*Δ2 (Δ Τάξη), ΠΡΟΩΡΗ ΥΠΟΔΟΧΗ (Δ Τάξη) από 5/11 έως και 18/11

4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ 18/11/2020 ΤΜΗΜΑ Β3 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΤΜΗΜΑ Β3-ΟΛΟΗΜΕΡΟ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 5/11 έως και 18/11

9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ 18/11/2020 Γ2 (Γ Τάξη), 3ο ΤΜΗΜΑ ΟΛΟΗΜΕΡΟΥ (Γ Τάξη), 3ο ΤΜΗΜΑ ΟΛΟΗΜΕΡΟΥ (Γ Τάξη), 3ο ΤΜΗΜΑ ΟΛΟΗΜΕΡΟΥ (ΣΤ Τάξη), 3ο ΤΜΗΜΑ ΟΛΟΗΜΕΡΟΥ (ΣΤ Τάξη) από 5/11 έως και 18/11

17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ 16/11/2020

1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΔΡΑΜΑΣ 16/11/2020

3ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ 16/11/2020 Γ1 (Γ Τάξη), Γ1 ΑΓΓ (Γ Τάξη) από 3/11 έως και 16/11

ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΑΛΑΓΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 16/11/2020

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΕΡΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 16/11/2020 Ε ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Ε Τάξη), Ε ΓΑΛΛΙΚΩΝ (Ε Τάξη), Ε1 (Ε Τάξη) από 3/11 έως και 16/11

ΜΕΙΟΝΟΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΙΛΙΑ ΑΒΔΗΡΩΝ 16/11/2020 ΑΓΓΛΙΚΗΣ Γ΄ (Γ Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΟΛΟΗΜΕΡΟΥ Γ΄ (Γ Τάξη), Γ΄ (Γ Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗΣ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑΣ Γ (Γ Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ Γ΄ (Γ Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΗΣ Δ΄ (Δ Τάξη), Δ΄ (Δ Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗΣ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑΣ Δ΄ (Δ Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ Δ΄ (Δ Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΗΣ Ε΄ (Ε Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΟΛΟΗΜΕΡΟΥ Ε΄ (Ε Τάξη), Ε΄ (Ε Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗΣ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑΣ Ε΄ (Ε Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΣΤ΄ (ΣΤ Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΣΤ΄ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ΄ (ΣΤ Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ Ε΄ (Ε Τάξη) από 3/11 έως και 16/11

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 20/11/2020Ε2 (Ε Τάξη) από 7/11 έως και 20/11, ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη) από 3/11 έως και 16/11

8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ 15/11/2020Γ2 (Γ Τάξη) από 2/11 έως και 15/11

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 15/11/2020

ΜΕΙΟΝΟΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΕΥΚΟΠΕΤΡΑΣ ΑΒΔΗΡΩΝ 15/11/2020

6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 15/11/2020